5 lez zkušeností

Proč se věnuji realizaci svateb?

PETRA ČIHÁKOVÁ

Každý příběh někde začíná, a ten můj začíná právě u svatby. Téměř každá žena sní o bílých šatech, závoji, dokonalém muži a prstýnku, co padne. Toužíme po dni, na který budeme vzpomínat po celý život, po dni, který bude dokonalý! I já měla takové přání, poptala jsem svatební agenturu, které jsem chtěla svůj den D svěřit. Bohužel jsem vždy narazila na to stejné, zjistila jsem, že agentury nepracují pro klienty, ale pro dodavatele nejrůznějších svatebních služeb.

Každá nevěsta i ženich potřebují individuální přístup, dle svých možností, přání a požadavků. A to je hlavní důvod, proč se touto prací zabývám. Chci Vám naslouchat, chci vyplnit Vaše přání a přeji si aby Váš svatební den byl jedinečný a skutečně VÁŠ!

PETRA VYSUŠILOVÁ
 
Práci svatební koordinátorky jsem si vybrala, protože jsem velká romantička, s každou svatbou znovu a znovu prožívám tu svou.  Mé vzdělání mě však předurčuje a napomáhá mi k té praktické stránce věci a to je  legislativava a kontakt s úřady, dále kontakt a jednání o cenách s firmami. Toto zvládám naprosto bravurně a bez větších problémů. Práce mě naplňuje svou různorodostí a smysluplností.

DENISA MIKULKOVÁ

Celý život se pohybuji v gastronomii a hotelnictví. Svatební občerstvení považuji za jeden z nejdůležitějších prvků každé svatby. Mojí hlavní činností na každé svatbě je dohlédnout na to, aby byly nabízeny čerstvé, dobře zpracované potraviny, aby se jídlo podávalo dle etikety, aby byl personál akční a příjemný, no a v neposlední řadě, aby bylo svatební místo udržováno v neustálém pořádku. Dále mám na starost booking pokojů a kompletní dohled nad ubytováním svatebčanů.

Našli jste to, co hledáte? Přejděte na KONTAKT

Created by CTECH s.r.o. ©2011