5 lez zkušeností

Svatební novinky

INTERAKTIVNÍ PODLAHOVÁ PROJEKCE

Interaktivní podlahová projekce nám na svatbě může zahrát hned několik rolí. Můžeme ji využít místo koberce k oltáři, od Vašich svatebních šatů mohou odletět peříčka, nebo se můžete projít skrz jakákoli kvítka. Ze svatebního obřadu ji můžeme přesunout na svatební hostinu, kde poslouží jako parket, na kterém se promítají fotografie Vás a Vašeho partnera, možné jsou i animace, vizualizace, 3D.Dále může být podlaha využita jako zábava a to jak pro děti tak pro dospělé, např: virtuální fotbal bez míče atd.


Zdroj: http://www.youtube.com/watch?v=Hp9F8PwW5M8&feature=related

SVATEBNÍ VIDEO A FOTOGRAFIE Z VRTULNÍKU


Video pořízené z vrtulníku, natočené pomocí stabilizačního zařízení ve více osách (kamera stabilizována gyroskopy).Možnost využití i k fotografování.

VIDEOMAPPING

Jde o vizuální umění, projekci ve volném prostoru na libovolné objekty v interiérech i exteriérech. Projekce probíhá ve večerních hodinách. Na budovy jsou promítány vytvořené 3D modely a animace dle Vašich požadavků. Mohou to být i pouhé prvky začleněné do Vaší svatební slideshow. Prolínají se tedy reálné kulisy s virtuálním dějem, vše synchronně s Vaší oblíbenou muzikou.

Created by CTECH s.r.o. ©2011